Delivin s.r.o. je dovozcem vín z pečlivě vybraných vinařství v Jižní Africe, tedy vína, která měla možnost zrát na vinicích zalitých sluncem.

Naším cílem je přinést na Váš stůl kvalitu a rozmanitost, aniž byste si vyprázdnili peněženku. Na náš trh uvádíme novou paletu vín, která si mohou vychutnat jak příležitostní ochutnávači, tak i náročnější znalci.

Naší klientelou jsou nejen jednotliví, koncoví zákazníci, kteří nakupují prostřednictvím našeho internetového obchodu, ale i restaurace – someliéři – ambasády – maloobchod – velkoobchod a další instituce či podnikatelé, kteří využívají možností objednávek i mimo e-shop.

Naše vína dodáváme pro různé společenské události (svatby, oslavy, firemní akce) a jiné příležitosti. Poskytujeme poradenství ohledně vhodnosti vín dle uskutečněné události a také nabízíme prostřednictvím našeho someliéra doporučení konkrétních vín při párování s jídlem.

Soustředíme se na to, abychom Vám poskytli ty nejlepší služby, a to v několika světových jazycích. Můžeme vám pomoci v češtině, angličtině, francouzštině, němčině a holandštině.

Nezaměřujeme se na kvantitu, jde nám o kvalitu, proto u nás nenajdete nekonečně dlouhou a anonymní nabídku vín. Představujeme Vám vína od prověřených vinařů, kteří jsou nejen profesionálové ve svém oboru, ale především srdcaři. Každé z nabízených vín má svůj příběh, který prostřednictvím našeho internetového obchodu s Vámi sdílíme.

Item added to cart.
0 items -