„Arbeidsgenot“ … příběh vína a radosti z práce

Jak jednou řekl významný jihoafrický básník C. J. Langehoven: „Přátelé by měli být jako knihy. Málo, ale ručně vybraní.“ Tento citát se stal mottem přátel Jaco Branda a Jaco Oivierea, kteří se rozhodli vyrobit vlastní značku vín, a tak se začal psát příběh vín pod názvem Arbeidsgenot.

Už je to nějaký ten pátek, co oba přátelé společně přivádějí na svět tuto řadu skvělých vín, která jsou oslavou radosti z práce, protože dělat vína je pro ně opravdovou radostí.  Proto i význam názvu „Arbeidsgenot“ se skutečně dá jako „radost z práce“ přeložit. Když něco děláte s láskou, je to vždy na výsledku vidět.

Láska k vínu a poctivá práce obou vinařů je přivedla k řadě ocenění, a tím i k další radosti. Za medailemi na vínech Arbeidsgenot stojí mnoho práce a úsilí nejen těchto dvou kamarádů, ale i mnoha pracovníků farmy Meerhof, kde tato vína vznikají. Příběh vína je vždy dlouhý, nese s sebou hodně dřiny jako každá práce, která se dělá pořádně. Tato vína jsou ztělesněním radosti z práce, lásky k oboru, kolegiálnosti a sdílení.

Odměňte se po náročné práci kvalitním pitím. Otevřete si láhev Arbeidsgenot podělte se o vlastní příběh u sklenice vína, které v sobě také nese ten svůj.

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -