Hádejte, jaké valentýnské překvapení jsme pro Vás připravili?

Pokud přemýšlíte o dárku pro partnera, partnerku či jinou milovanou osobu na svátek sv. Valentýna, který bude ani ne za měsíc, máme pro vás novinkudárkové balíčky s výbornými a kvalitními víny. Připravili jsme pro vás balení jednotlivých lahví, tak i dvojic vín. Jak už to tak na sv. Valentýna bývá, je v kurzu růžová barva, a proto jsme do dvojbalení vín vybrali jedno bílé víno a jedno růžové nebo jsme růžové víno zkombinovali s červeným. Naše valentýnské dárkové balíčky jsou velmi elegantní, vkusné a především obsahují žádaná, lahodná vína, kterými svou drahou polovičku odzbrojíte.

Balení jednotlivých vín i dvojic nabízíme ve třech cenových kategoriích. Také máte možnost nechat si zabalit jakékoli bílé, růžové či červené víno z naší nabídky po jednom či dvou kusech do pevných, kvalitních obalů s jemným vzorem. Víno je dokonalým dárkem právě na Valentýna, protože je skvělým pomocníkem při vytvoření romantické atmosféry. Lahodná chuť, smyslné barvy vín a nepochybně i obsah alkoholu vás příjemně uvolní. Tak neváhejte a vychutnejte si společné chvilky v den svátku lásky!

Nezadaní však nemusí zoufat. Ačkoli je ve většině zemí považován svátek sv. Valentýna za svátek lásky a zamilovaných, v některých zemích jako ve Finsku je svátkem přátel a např. v Bulharsku je dnem vinařů. Proto i nezadaní najdou snadno důvod jak si v tento den udělat radost skleničkou kvalitního bílého, růžového či červeného vína.

Pro speciální valentýnskou nabídku stačí kliknout zde (PDF).

Objednat můžete prostřednictvím objednávkového formuláře zde nebo na e-mailové adrese info@delivin.cz

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -