Delivin má pro Vás dárek k Vánocům!

Vánočním dárkem, který jsme pro Vás připravili, je širší nabídka výtečných a skvěle hodnocených vín. Vybrali jsme devět nových vín, která by Vám neměla uniknout, a proto Vám je níže představujeme. V České republice jsou tato bílá a červená vína poprvé, ale již po prvních testovacích dnech na tuzemském trhu se těší neobyčejnému zájmu.

Milovníky Chardonnay potěšíme hned trojicí výtečných vín této bílé odrůdy.  Prvním bílým vínem je Benguela Cove Chardonnay 2020, u kterého Vás upoutá koncentrovaná chuť a super dlouhý závěr. Druhým je skvěle vyvážené Foothills Chardonnay 2020, jež Vás zaujme svěžestí citrusů a nádechem dubu. Oceníte také jeho rozsáhlé možnosti při párování s mnoha různými pokrmy. Třetím je rafinované, osvěžující a bohaté Laarman Cluster Chardonnay 2019, u nějž naleznete hladce smetanovou dochuť. Tři Chardonnay nabízí tři neobyčejné zážitky.

Kdo si potrpí na skvělou bílou odrůdu Sauvignon Blanc, ocení středně plné Truter Family Wines Cape Fern Sauvignon Blanc 2018, které nám doslova mizí pod rukama, a to nikoli kvůli vánoční vinětě, ale zejména díky lahodné a osvěžující tropické chuti. 

Posledním z nové nabídky bílých vín je naše první sladké víno Meerhof Special Late Harvest 2020. Jeho přirozená sladkost je podpořena pronikavou vůní meruněk a zralých broskví. Vychutnat si jej můžete o Vánocích k cukroví a sušenému ovoci, či kdykoli jindy k dezertům a lehce pikantním pokrmům.

Na Vánoce jsme mysleli i na ty, kdo dávají přednost červeným vínům. A jelikož jsme chtěli dodat Vánocům našimi víny skutečně sváteční atmosféru, představujeme Vám čtyři červená vína v elegantním stylu, přičemž každé zastupuje jinou odrůdu. Těšit se můžete na Pinot Noir, Shiraz, Cabernet Sauvignon a Merlot.

Jako zástupce odrůdy Pinot Noir rozšiřuje řady našich vín velmi živé víno La Brune The Valley Pinot Noir 2020, který Vás okouzlí bohatou ovocnou chutí s trochou pomerančové kůry a vyvolá ve Vás chuť dolít si hned další sklenici. Elegancí oplývající plný  Shiraz s velmi jemnými taniny s názvem Vrede & Lust Lady J. Shiraz 2018 Vás okouzlí chutí, v níž dominují fialky a švestky, jež skvěle doplňuje pikantnost černého pepře. Toto víno se chlubí úspěchem v kategorii: Elegant and Classy v soutěži Sommeliers selection.

Neméně elegance projevuje Benguela Cove Estate Cabernet Sauvignon 2019. Tento plnější Cabernet Sauvignon s typickou vůní sušených bylin, slané lékořice a tmavého ovoce je držitelem mnoha prestižních ocenění, Michelangelo Wine and Spirit Awards 2021: Gold Medal, Platter’s Guide 2022: 4 ½ hvězdy | Počet bodů 91/100, South African Young Wine Show 2021: Champion Cabernet Sauvignon. Jde o mimořádně vydařený ročník. Řadu nových vín dnes zakončí fialkově červený Merlot s hedvábnými tříslovinami, kterým je Uva Mira The Mira Merlot 2017, u nějž oceníte harmonii červených bobulí a cedru s vůní divokého jasmínu, švestek, vanilky a hoblin hořké čokolády. I toto krásné červené víno obdrželo zlatou medaili v soutěži Mundus Vini 2021.

Co víc si na Vánoce přát? Snad jen, abyste si tato výjimečně skvělá bílá a červená vína mohli vychutnávat i další Vánoce. A vězte, že i toto vánoční přání Vám můžeme splnit, jelikož díky jejich potenciálu zrání si všechna nová vína můžete vychutnávat od několika po celou řadu let, a proto Vám mohou zpříjemnit Vánoce ještě mnohokrát. Přejeme Vám krásné Vánoce s Vašimi blízkými!

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items -